• https://api.whatsapp.com/send?phone=+905332550608
  • https://twitter.com/ArborOSGB
  • https://www.instagram.com/arborosgb/
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Haritası

KOCAELİ
Arbor Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi
Hizm. Tic. Ltd. Şti.
2014

Hakkımızda

Firmamız 
Kocaeli Arbor OSGBT.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 20.01.2015 tarihi itibari ile Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir.

Kurulduğumuz günden beri branşlarında uzmanlaşmış İSG Profesyonellerimiz, birbirleri ile koordineli olarak çalışmakta ve işletmelere en iyi eğitimi ve hizmeti vermek için kendilerini sürekli eğitimler ile hızla yenilemektedirler.

Amacımız 
Hizmet vermekte olduğumuz Kocaeli ve sınır illerde (Sakarya, İstanbul, Yalova, Bursa), İş Sağlığı ve Güvenliği'ni işverenlere ve çalışanlara yasal zorunluluktan çıkartıp yaşam stili haline getirerek, İş verenlere yük haline gelmeden çalışanların kapasitelerini arttırmaktayız. 

Sunduğumuz hizmetin kalitesi ve her zaman güler yüzlü personelimizle fark yaratarak çalışma alışkanlıklarınızı değiştirmektir.

OSGB Çalışmalarımız
Arbor OSGB, Kocaeli merkezli olarak İstanbul, Sakarya, Bursa ve Yalova illerinde bulunan işyerlerinde personelin güvenli ve sağlıklı çalışabilmesini sağlamak, işinize uygun her türlü koruyucu ekipman kullanılmasını eğitimler eşliğinde öğretmek ve kaza riski olan alanları önceden tespit edip, alternatif çözümleri sizlerle değerlendirerek maliyeti işyerine en uygun şekilde düzeltilmesini sağlamaktır.

Arbor OSGB'nin hızla büyüyerek bu günlere gelmesinde en büyük etken, güven içerisinde kurumsal şirketlerini ve çalışanlarını bize emanet eden müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Beklentilerinize her zaman olduğu gibi, sürekli kendimizi geliştirerek gelecekte de  şimdi olandan daha da iyi cevap vereceğiz.

Bizimle çalışmak için aşağıdaki linke tıklayarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla..
Arbor Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Hizm. Tic. Ltd. Şti.

Hizmet Kalitemizi Nasıl Buluyorsunuz ?
İndirmeler & Destek » Vecroute » Akademi Denizcilik